Batterij voor Apple MacBook Air 13 - A1466, A1369, MC503, MC504, Apple A1369 Laptop - 4800mAh 7.6V

Op voorraad
Levering: 2-3 werkdagenCompatibel met
Aflevering: € 2.95
Varianten

Macbook Air 13 late-2010 to mid-2017
Overzicht
CELLONIC laptop accus – voor meer energie
Deze nieuwe CELLONIC accu geeft je laptop een tweede leven, zodat je langer kunt werken, video's bekijken of gamen - net als toen je computer nieuw was.100% geschikt voor Apple accus
Specifiek ontworpen voor jouw laptop. Bekijk de volledige compatibiliteitslijst hieronderGegarandeerde 4800mAh capaciteit & performance
In tegenstelling tot veel concurrenten zijn onze accucapaciteiten waar, echt en gegarandeerd. Deze batterij heeft 4800mAh en biedt hoge prestaties, langere looptijden en 1000+ laadcycli - precies zoals geadverteerd.Â
CE, FCC & RoHS gekeurd & 3 jaar garantie
Onze Grade A batterijcellen zijn streng getest om optimale veiligheidsniveaus te garanderen en worden geleverd met ingebouwde bescherming tegen kortsluiting, oververhitting en overspanning. Als gespecialiseerde leverancier sinds 2004 staan onze vervangende accus voor hoge kwaliteit en gecertificeerde normen - daarom geven wij 3 jaar garantie op onze laptop accus.De duurzame keuze
Vervang de accu, niet je laptop. Het is de slimmere, goedkopere, milieuvriendelijkere keuze - verminder jouw ecologische voetafdruk en onnodig afval.Kies CELLONIC en lever nooit in op kwaliteit. Bestel nu!
Â
Technische details
SKU: | 917411 |
---|---|
Weight: | 420 g |
Length: | 293 mm |
Width: | 138 mm |
Height: | 7 mm |
Voltage: | 7.6V |
Battery Technology: | Lithium-Polymer |
Battery Capacity: | 4800mAh |
EAN: | 4250843473974 |
Beoordelingen
Er is een einde gekomen aan de ellende dat ik mijn McBook alleen bedraad kon gebruiken. Het vervangen van de oude batterij was eenvoudig met een internettutorial: 12 schroeven op het deksel, 5 om de batterij vast te zetten, de voedingskabel loskoppelen - dan het hele ding in omgekeerde volgorde doen, kabel duurt ongeveer 30 minuten.
Je kunt het niet doen zonder je eigen fijnmechanische apparatuur. De juiste schroevendraaiers worden meegeleverd. Gemak: het feit dat ze gemagnetiseerd zijn, maakt het makkelijker om ze los en vast te schroeven zonder schroeven te verliezen.
Na een bruto 1 uur met verwisselen en opladen, vertoonde de McBook 100% batterijprestaties en werkte zonder kabel.
Logischerwijs weet ik nog niet hoeveel en hoe lang de batterij daadwerkelijk meegaat. Maar voor €40 is er geen discussie nodig.
Een klein minpuntje was de ietwat chaotische levering, maar dat heeft de batterij niet geschaad :)
Dus ik kan niets zeggen over de batterij en de installatie tot nu toe.
Ware wie beschrieben, hat alles gut geklappt!
Product Veiligheid
Fabrikant / EU Verantwoordelijke persoon
Fabrikant | subtel GmbH |
---|---|
Adres | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Duitsland |
info@subtel.be | |
Veiligheidsinformatieblad | downloaden |